YA-110 Yatay Ambalaj Makinemiz, normal kapasiteli ve çok çeşitli üretimi amaçlayan firmalar için üretilmektedir. Modüler yapıdaki alüminyum şase üzerine inşa edilen makine paslanmaz çelik kaplamayla giydirilmiştir. Yapıştırma Çeneleri, yüksekliği fazla veya boyu uzun ürünlerin paketlenmesine imkan verecek şekilde gezer çene olarak tasarlanmıştır. Film akışını kontrol edebilmek amacı ile servo motorla kontrol edilen 3 adet alt yapıştırma disk grubu bulunur.

Sessiz hareket ve daha seri baskı ayarı sağlayan pnömatik sistemli çene grubu ile Pistonlu sistemle ayarlanmış ve sabitlenmiş özel ferfore kesim bıçakları mevcuttur. Sıcak yapıştırmalı uygulamalarda selefon, porlize, polipropilen ve alüminyum lamine ambalaj malzemeleri; soğuk yapıştırmalı uygulamalarda soğuk yapıştırmaya uygun tüm ambalaj malzemeleri ile çalışılabilir.

      Makine üzerinde kullanılan elektrik kumanda panosu üzerinde, makinenin kolay kullanımı için gerekli olan her imkan sağlanmış; dokunmatik kumanda ekranı sayesinde ürün paket boyuna, fotosel ayarına, makine hızına kolay erişim ve müdahale imkanı verilmiştir. Güvenli çalışma sağlamak için çene gruplarında özel kapaklar ve emniyet svicleri bulunur. Bu makineler gıda sektöründe genelde multipack paketlemeler ve blok gofret( 250 gr - 500 gr ) ,kuvartür çikolata da ise 2500 gr a kadar paketlenme yapabilir. Maksimum* 40 paket / dakika kapasite ile çalışan bu makinanın elektrik tüketimi yaklaşık 4,6 kW dır.
* Ürün ölçülerine (en, boy, yükseklik), ürün şekline, ürünün hattan çıkış şekline ve ambalaj malzemesi kalınlığına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir

ÖZELLİKLER YA - 110
EN 1250 mm
BOY 5500 mm
YÜKSEKLİK 1600 mm
AĞIRLIK 850 Kg
ELEKTRİK TÜKETİMİ 4,6 kW
KAPASİTESİ(Sıcak) max 40 paket / dakika
KAPASİTESİ(Soğuk) max 40 paket / dakika
PAKET ENİ min 15 mm - max 200 mm
PAKET BOYU min 40 mm - max 500 mm
PAKET YÜKSEKLİĞİ(Yaklaşık) min 2 mm - max 100 mm
Yatay Ambalaj Makinesi

Yatay Ambalaj Makinesi
Yatay Ambalaj Makinesi
Yatay Ambalaj Makinesi